• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Arel-At%C4%B1k-Ya%C4%9F-Ta%C5%9F%C4%B1ma-ve-Tehlikeli-At%C4%B1k-Ta%C5%9F%C4%B1ma/1455463008039079


Ürün ve Hizmetler
Takvim

Anasayfa


Atık Aküleriniz Firmamız Tarafından Toplanmaktadır ve size en yakın bertaraf tesisinde lisanslı bir şekilde imha veya geri kazanım işlemi uygulanır...

ÖTL Atık Lastikleriniz Firmamız Tarafından Toplanmaktadır.İletişim Sayfamızdan Bizimle İrtibata Gecebilirsiniz

Benzin,Mazot,fuel oil Tanklarınız Firmamız Tarafından Bakım,Temizlik ve Onarımı Yapılmaktadır.

Tehlikeli atıklarınız ve atık yağlarınız firmamız tarafından Lisanlı araçlarımız ile yapılmaktadır.

Kontamine Atıklarınızı firmamız tarafından toplanmaktadır.

Araç Bakımından Çıkarılan Her türlü Atık Filtreler için Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz.
Günümüzde kullanılan enerji kaynakları ( petrol ürünü yakıtlar ) yenilenebilir olmadığından kullanımı sonrasında atık – kalıntı bırakmaktadır.Fuel oil tanklarında yakıt içerisindeki wax ve ağır hidrokarbon zincirlerinden kaynaklanan tortu oluşumu ve polimerleşme meydana gelir. •Kullanmadan önce depolandığı yerde zamana bağlı olarak çöküntü ve birikim oluşturmaktadır. Yerçekiminin de etkisiyle depolama alanlarında -tanklarda oluşan bu çökeltiler temizlenmezse zamanla tortulaşma daha fazla artar ve her seferinde tankınızın kapasitesini ve kullanılabilirliğini azaltır ve size yada kurumunuza ekstra masraflar açar.BÜTÜN BU NEDENLERDEN DOLAYI YAKIT TANKLARI TEMİZLİĞİNİN 2-3 YILDA BİR PERİYODİK OLARAK TEMİZLENMELİDİR.
Pulverizasyon iyileştiğinden alev formunda şişme boyunda kısalma,renginde parlaklık görülür. Alevlenme noktası düşer ve ateşleme kolaylaşır. Yanma verimi artarak yakıtta tasarruf sağlanır. Tam yanma sağlandığından serbest karbon teşekkülünü önler. Asit yağmurları ve zehirli gaz salınımı azalır. Hava kirliliği azalır. Tankınızı tam kapasite kullanırsınız. Yakma problemleri ortadan kalktığı için kesikli yanma önlenmiş olur. Kazan ekonomayzer, brülör ve tesis bakımı ve onarımlar sebebi ile doğacak iş gücü kaybı ve buna bağlı giderler önlenmiş olur.
Arel Atık Yağ Taşımacılık Olarak, farklı çalışma olanakları ile şimdi daha etkin , daha hızlı ve daha kapsamlı hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız, sektörünün en profesyonel firması olarak siz değerli müşterilerinin talepleri doğrultusunda ;
Kalorifer Yakıt; fuel-oil 6 noya göre daha ince ve kükürt değeri bakımından daha düşük olan özel bir yakıttır. Kalorifer Yakıtı; elektirik, ısı ve buhar ihtiyacı olan her türlü endüstriyel ve sosyal tesis, kurum, kuruluş ve konutlarda enerji kaynağı olarak kullanılabilir. Kükürt değeri maksimum % 1.5 olup vizkozite değeri ise max SSF 50 C,de 250’dir.
Yakıt tanklarının ehil olamayan ellerde sökülmesi yangın ve patlamaya sebep olmakla kalmayıp can ve mal kaybına sebep olmaktadır. Tanklardaki bu kesim ve söküm işlemi yapılmadan önce firmamız, iş yapılacak kurumu ALL RİSK sigorta poliçesi düzenlenip güvence altına almaktadır. Geçmişte ülkemizde işinin ehli olmayan firma ve kişilerin hatası sonucu bunun örnekleri çok yaşanmıştır. Başarının eğitimden geçtiğine inanan firmamız birikimlerini yeterli görmeden, hizmet içi eğitimlerle sürekli personelini hizmet sektörüyle alakalı eğitime tabi tutmakta ve bu konuda uzman kişilerden sürekli destek almaktadır.
Yeniden değerlendirilme imkanı olan kontamine plastik metal ve filtre çeşitli fiziksel ve/veya kimyasal işlemlerden geçirilerek ikincil bir ham maddeye dönüştürülerek tekrar üretim sürecine dahil edilmesine geri dönüşüm yada geri kazanım adı verilmektedir. Diğer bir tanımlamayla; herhangi bir şekilde kullanılarak kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak tekrar imalat ve üretim süreçlerine kazandırılması olarak da adlandırılabilir.
İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel:(0)850 304  27 35
Tel:(0)312 815 31 58

Cep:(0)542 557 65 28      

Email:info@arelatik.com

Adres:Saray Mah.Saray Kent Sanayi Bölgesi 73.Cad.No:5 KahramanKazan/ANKARA

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret56026
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31055.3317
Euro6.03446.0586
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 3°
Saat
IP ADRESİNİZ
ip adresi